SACICA portálja: emma4ever
SACICA portálja: emma4ever
Ne lopj!!!
 
Menü
 
Bejelentkezés
Felhasználónév:

Jelszó:
SúgóSúgó
Regisztráció
Elfelejtettem a jelszót
 
Szavazz!!!
Szerinted?
Jó színésznő Emma?

Igen nagyon Király!!
Igen!
Elmegy!
Nem nagyon!
Egyáltalán nem!
Szavazás állása
Lezárt szavazások
 
Ennyien jártak itt
Indulás: 2006-05-11
 
A hónap képe
Ez kicsit félreérthető ;-)
 
Beszélgessetek Emmáról
[31-12] [11-1]

2007.10.22. 18:22 Idézet

Ez hosszú lesz!

Először! Az 1. részben se volt tiszta barna a haja! Mindigis szőkés-barna volt most is az!

Másodszor! Tuti nincs póthaja! Pont hogy azt olvastam, hogy a fodrász a forgatáson valami különleges technkával , 1 óráig csinálja a haját ,hogy ne kelljen parókát hordania!

Harmadszor! A szőkés-barnák haja nyáron szőkébb ,télen pedig barnább!

Másik téma! Szerintetek Emma vonzódik még egy kicsit Dan-hez? Szerintem igen! De majd meglátjuk!

Amúgy nagyon király az oldald! Csak így tovább!

Puszy: Dorka :D


2007.07.13. 22:38 Idézet
Sziasztok!! szerintem nagyon szép és aranyos!nincs elszállva magától,pedig lenne mitől...:):)ő az egyik kedvencem a HPből..imáádom:) nah puszy!cyca:)

2007.07.09. 16:35 Idézet
Sztem nem azzal kellene foglalkozni, hogy festett vagy nem festett a haja,ez engem nem nagyon tud érdekelni.Mert nekem teljessen mindegy hogy milye színű a haja.AKKOR IS JÓ SZÍNÉSZNŐ!!!

2006.10.22. 17:47 Idézet

Emmáról inkább nem szeretnék beszélni, mert elhányom magam

sorry

 

u.i.: légy DIRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRTY''

xd


2006.10.04. 17:05 Idézet

TELJESEN EGYET ÉRTEK!!!Szerintem is így van!!!!Ja és köszike: SACICA


2006.09.29. 23:27 Idézet

a hajfestős témához.. Lehet h szőkés-barna, csak elkezdett bebarnulni a haja (én is szőkés- barnás vagyok és lassan már csak barna lesz, nyáron pedig újra elkezd szőküln, mert kiszívja a nap) egyébként is az első és a második részben barna a haja és nem hiszem h külföldön az a divat ,hogy fessük a hajunkat 11 évesen.

Gaby

u.i.: jó az oldal


2006.09.15. 16:22 Idézet
JA ÉS EZT ÉN IRTAM:MOSOMACI SZEMÉLYESEN!!!

2006.09.15. 16:21 Idézet

NAHA-GYOHON KIRÁLY SZÍNÉSZNŐ!!!:)))

ÉN NAGYON BIROM!!

mONDTAM MÁR H NAGYON JO AZ OLDAL:)))))))


2006.09.05. 21:52 Idézet

Nah...Írjunk már vmit emberek!!!!!!!

Puszi: SACICA


2006.07.30. 16:56 Idézet

sziasztok!!! szentem is tök király hogy Emma a neved  ;)!!! A hajas témát meg szeretném lezárni!!! Szal lehet vmi témát feldobni ami persze Emmával kapcsolatos!!! puxi: SACICA 


2006.07.22. 09:24 Idézet
vagyok és nem festeti a haját a saját szememmel láttam ,hogy póthaj van berakva neki a film kedvéért mert láttam mikor megfordult ennyi puszil:Akis Herione

2006.07.22. 09:23 Idézet
Hi Minenkinek!Adrione

2006.07.20. 20:14 Idézet
szia,szerintem ne vitázzatok a haján,mindenki mást gondol nem sacica?az lenne a legjobb akkor ha írnátok neki1levelet emmának,pusy:emma {nekem is az a nevem hála az égnek mert ő a kedvencem}nem csak azt írom

2006.07.09. 21:08 Idézet

SZERBUSDZ KEDVES NÉVTELEN!!! HA MÁR ÍRSZ LEGYEN MÁR ANNYI MERSZED HOGY BEÍROD A ROHADT NEVED!!!! ÉS HA VÉLEMYÉNYED VAN AKKOR PRÓBÁLD MEG KÚLTÚRÁLT MÓDON BEÍRNI!!!! JA ÉS NE MONDD MÁR NEKEM HOGY A KÜLFÖLDI OLDALAK IS AZT ÍRJÁK HOGY INKÁBB BARNA!!!!!! ÉS NEM FESTETTE BE A HAJÁT!!!!!!!! ÉS ITT BESZÉLGETNI LEHET EMMÁRÓL, NEM PEDIG CSEZSTETNI MÁSOKAT!!

kösszike: SACICA


2006.07.08. 21:56 Idézet

Emma haja a valóságban szőkés-barna,és a HP-filmek kedvéért festették be barnára!!!Miért nem lehet ezt felfogni?!?!?!Azt én sem mondom,h tejfel-szőke,de minimum szőkés-barna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nah csá!


2006.07.08. 13:59 Idézet
Na mizujs??? Ti mit gondoltok Emmáról??? Szentem: Nagyon jófej, meg jó színész és még sorolhatnám!!!!!!! XD ÍRJATOK: SACICA

2006.06.25. 18:21 Idézet

ahham...Anna vok!!!!

bár lehet h igazad van!!!!végül is Emma sötétszőke(csak már annyira,hogy azt már barnának is lehet mondani....

=)


2006.06.22. 14:33 Idézet

nem tudom nem hinném úgyse csinálják meg, és had csinálják úgy ahogy akarják! De azért meg lehetne próbálni  ;-)

ja és elárúlnád a nevedet mert tök jó hogy ilyen sok mindenben egyetértünk és szeretném tudni hogy szólítsalak :-)

 

SACICA


2006.06.22. 12:10 Idézet
teljesen egyet értek!!!mit gondoltok?,nem kéne szólnunk az emmás oldal szerkesztőinek errőőőől???

2006.06.21. 17:06 Idézet

Szentem is!!!!!! Az első filmben látszott amikor még nem volt,se árnyalata se festetve se semmi, akkor tiszta barna volt!!!!!! Ja és szentem nem festeti csak néha kifakul a haja vagy úgy vetődik rá a fény!!!!!!! DE NEM SZŐKE!!!!!!!

SACICA


[31-12] [11-1]

 
Naptár
2026. Június
HKSCPSV
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
01
02
03
04
05
<<   >>
 
A pontos idő
 
Extrák(Emma)
 
Extrák(Hermione)
 
Dumálásra kilyelölt hely
Név:

Üzenet:
:)) :) :@ :? :(( :o :D ;) 8o 8p 8) 8| :( :'( ;D :$
 
Hasonmási verseny!!!

Sziasztok!!!

Mivel megszavaztátok,lesz hasonmási verseny!

Tehát ha úgy érzed vagy mondták neked, hogy hasonlítasz Emmára (vagy Hermionéra, de nem sok a különbség),akkor küldj egy vagy két képet magadról, és írd le az email címedet!!!

Mind a három helyezés kap egy oklevelet, mint Emma Watson hasonmása, az "aranyérmes"-t pedig kiteszem az oldalra!!!

Az emailt erre a címre küldd: [email protected]

!!!!

Hát akkor HAJRÁ!!!

SACICA

 
Szerintetek
Szavazz!!!
Hogy jobb Emma haja?Így, vagy a régebbi jobb volt?

A mostani nagyon király!
A régebbi sokkal jobb volt!!!
Mindkettő tetszik!
Egyik sem tetszett!
Szavazás állása
Lezárt szavazások
 
A hónap anija
 
A hónap idézete

Emma, a pénzéről: "Nem tudom mennyi a pénzem de igazából nem is érdekel!"

 
Tudtad?

J.K Rowling Hermionét, a 11 éves önmagáról mintázta!!!

 

farkasmetal.hu---haidekker kerítés---haiedekker kapu --farkasmetal.hu--lakatosmunka--haidekker kerítésmezõ--hullámrács    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | Látogass el konoha falujába | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA    *****    Elindult a Substack oldalam! Elsõsorban anime és gaming témában olvashatsz cikkeket. Ha tetszik, iratkozz fel!    *****    15 éves a Nintendo 3DS! Emlékezzünk meg ezen fantasztikus kézikonzol történetérõl! Személyes és magyar vonatkozással!    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    Naruto rajongói oldal | Könyv fordítások, fanficek | Nézzetek be és olvasgassatok! | Naruto rajongói oldal | KONOHA.HU    *****    Pont ITT Pont MOST! Pont NEKED! Már fejlesztés alatt is szebbnél szebb képek! Ha gondolod gyere less be!    *****    Itachi Shinden harmadi fejezet!! - ÚJ FEJEZET - Felkerült a könyv harmadik harmada!! Konoha.hu - KATT!! KATT! KATT! KATT    *****    MAGYAR HIMNUSZ GITÁRON    *****    KONOHA.HU | Naruto rajongói oldal! Olvass, tanulj, nézd az animét! 2026-ban is a KONOHA.HU-N | KONOHA.HU | KONOHA.HU | K    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU |    *****    NSYNC - a fiúbandák korszakának egyik legmeghatározóbb csapata a Bye Bye Bye elõadói - nosztalgiária fel    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    ACOTAR Fanfiction: Velaris, a második otthonom    *****    AGICAKÖNYVTÁRA - KÖNYVEK, KÖNYVEK, ÉS KÖNYVEK - ÁGICAKÖNYVTÁRA