[31-12] [11-1]
Ez hosszú lesz!
Először! Az 1. részben se volt tiszta barna a haja! Mindigis szőkés-barna volt most is az!
Másodszor! Tuti nincs póthaja! Pont hogy azt olvastam, hogy a fodrász a forgatáson valami különleges technkával , 1 óráig csinálja a haját ,hogy ne kelljen parókát hordania!
Harmadszor! A szőkés-barnák haja nyáron szőkébb ,télen pedig barnább!
Másik téma! Szerintetek Emma vonzódik még egy kicsit Dan-hez? Szerintem igen! De majd meglátjuk!
Amúgy nagyon király az oldald! Csak így tovább!
Puszy: Dorka :D |
| Sziasztok!! szerintem nagyon szép és aranyos!nincs elszállva magától,pedig lenne mitől...:):)ő az egyik kedvencem a HPből..imáádom:) nah puszy!cyca:) |
| Sztem nem azzal kellene foglalkozni, hogy festett vagy nem festett a haja,ez engem nem nagyon tud érdekelni.Mert nekem teljessen mindegy hogy milye színű a haja.AKKOR IS JÓ SZÍNÉSZNŐ!!! |
Emmáról inkább nem szeretnék beszélni, mert elhányom magam
sorry
u.i.: légy DIRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRTY''
xd |
TELJESEN EGYET ÉRTEK!!!Szerintem is így van!!!!Ja és köszike: SACICA |
a hajfestős témához.. Lehet h szőkés-barna, csak elkezdett bebarnulni a haja (én is szőkés- barnás vagyok és lassan már csak barna lesz, nyáron pedig újra elkezd szőküln, mert kiszívja a nap) egyébként is az első és a második részben barna a haja és nem hiszem h külföldön az a divat ,hogy fessük a hajunkat 11 évesen.
Gaby
u.i.: jó az oldal |
| JA ÉS EZT ÉN IRTAM:MOSOMACI SZEMÉLYESEN!!! |
NAHA-GYOHON KIRÁLY SZÍNÉSZNŐ!!!:)))
ÉN NAGYON BIROM!!
mONDTAM MÁR H NAGYON JO AZ OLDAL:))))))) |
Nah...Írjunk már vmit emberek!!!!!!!
Puszi: SACICA |
sziasztok!!! szentem is tök király hogy Emma a neved ;)!!! A hajas témát meg szeretném lezárni!!! Szal lehet vmi témát feldobni ami persze Emmával kapcsolatos!!! puxi: SACICA |
| vagyok és nem festeti a haját a saját szememmel láttam ,hogy póthaj van berakva neki a film kedvéért mert láttam mikor megfordult ennyi puszil:Akis Herione |
| szia,szerintem ne vitázzatok a haján,mindenki mást gondol nem sacica?az lenne a legjobb akkor ha írnátok neki1levelet emmának,pusy:emma {nekem is az a nevem hála az égnek mert ő a kedvencem}nem csak azt írom |
SZERBUSDZ KEDVES NÉVTELEN!!! HA MÁR ÍRSZ LEGYEN MÁR ANNYI MERSZED HOGY BEÍROD A ROHADT NEVED!!!! ÉS HA VÉLEMYÉNYED VAN AKKOR PRÓBÁLD MEG KÚLTÚRÁLT MÓDON BEÍRNI!!!! JA ÉS NE MONDD MÁR NEKEM HOGY A KÜLFÖLDI OLDALAK IS AZT ÍRJÁK HOGY INKÁBB BARNA!!!!!! ÉS NEM FESTETTE BE A HAJÁT!!!!!!!! ÉS ITT BESZÉLGETNI LEHET EMMÁRÓL, NEM PEDIG CSEZSTETNI MÁSOKAT!!
kösszike: SACICA |
Emma haja a valóságban szőkés-barna,és a HP-filmek kedvéért festették be barnára!!!Miért nem lehet ezt felfogni?!?!?!Azt én sem mondom,h tejfel-szőke,de minimum szőkés-barna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nah csá! |
| Na mizujs??? Ti mit gondoltok Emmáról??? Szentem:
Nagyon jófej, meg jó színész és még sorolhatnám!!!!!!! XD
ÍRJATOK: SACICA |
ahham...Anna vok!!!!
bár lehet h igazad van!!!!végül is Emma sötétszőke(csak már annyira,hogy azt már barnának is lehet mondani....
=) |
nem tudom nem hinném úgyse csinálják meg, és had csinálják úgy ahogy akarják! De azért meg lehetne próbálni ;-)
ja és elárúlnád a nevedet mert tök jó hogy ilyen sok mindenben egyetértünk és szeretném tudni hogy szólítsalak :-)
SACICA |
| teljesen egyet értek!!!mit gondoltok?,nem kéne szólnunk az emmás oldal szerkesztőinek errőőőől??? |
Szentem is!!!!!! Az első filmben látszott amikor még nem volt,se árnyalata se festetve se semmi, akkor tiszta barna volt!!!!!! Ja és szentem nem festeti csak néha kifakul a haja vagy úgy vetődik rá a fény!!!!!!! DE NEM SZŐKE!!!!!!!
SACICA |
[31-12] [11-1]
|